Eğitimler

Eğitim Takvimi

  • 19 Aralık PerşembeBilimsel Araştırma Projesi Yazımı

    Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Akyıldız

    Tarih: 19 Aralık Perşembe / 21.00

    Açıklama: Bu sunumda bir akademisyenin yapacağı çalışmaları için gerekli kaynakları elde etmek üzere bir bilimsel projeyi nasıl yazması gerektiği ele alınacaktır. Proje türleri, proje içeriği, proje bütçesi hazırlanması, proje ekibi kurulması gibi detaylı konular incelenecektir. Sunum özellikle proje tecrübesi olmayan veya sınırlı tecrübesi olan katılımcılara hitap etmektedir.


Yeni eğitim konularımızı bekleyin

cevrimici_seminerler
“Küreselleşen dünya” ile başlayan cümleler yavaş yavaş yerini “dijitalleşen dünya” ile başlayan cümlelere bırakıyor. Ulaşımdan sağlığa, iş dünyasından tıp uygulamalarına kadar bütün alanlar dijitalleşiyor. Böyle bir ortamda akademinin ve akademik eğitiminde etkilenmesi kaçınılmaz bir durumdur. İşte bu nedenle Genç Akademik Platform olarak genç akademisyenlere yönelik online eğitimlerin gerekli olduğuna inanıyoruz. Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimlerinde çalışmalar yapan genç akademisyenlerin ihtiyacı aynı olabileceği gibi farklı da olabilmektedir. Bundan dolayı eğitimler branşlara göre şekillenecek %100 dijital ortamda gerçekleşecektir.
Nasıl Kayıt Olurum?
Eğitimleri ve içeriklerini inceledikten sonra sayfanın aşağısında yer alan "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak yeni sekmede açılan form aracılığıyla seçeceğiniz eğitime kayıt olabilirsiniz.
Eğitimler Nasıl Gerçekleşecek?
Eğitimler Zoom üzerinden gerçekleşecektir. Zoom, internet üzerinden sesli ve görüntülü eğitim, toplantı ve sunumlar yapabilme imkanı sağlayan bir dijital bir platformdur. Web tarayıcınız aracılığıyla veya mobil uygulama üzerinden eş zamanlı ve canlı sunumlara internet üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Tarafımızdan size ulaştırılacak olan katılım kodunu kullanarak veya katılım linkini tıklayarak eğitime dahil olabileceksiniz.
Zoom İle Eğitime Nasıl Katılabilirim?
İlk adım olarak uygulamayı bilgisayar, tablet veya telefonunuza kurmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkacak "Sign Up" butonu ile kalıcı bir üyelik alarak eğitimlere üyelik sayfanızda göreceğiniz "Joing Meetings" kısmından dahil olabilirsiniz. Veya, ilk ekranda karşınıza çıkan"Join Meetings" butonuna tıklayarak hiç bir üyelik almadan, tarafımızca paylaşılmış link veya eğitim ID'sini girerek, kendiniz tarafından tanımlayacağınız kullanıcı adınız ile eğitimimize dahil olabilirsiniz.
Eğitimler Ne Zaman Gerçekleşecek?
Eğitimler yeterince kayıt alındıktan sonra tarihlendirilecektir. Eğitimin tarihi ve katılım kodu/linki ilgili eğitime kayıt olanlara gönderilecektir.