cevrimici_seminerler
“Küreselleşen dünya” ile başlayan cümleler yavaş yavaş yerini “dijitalleşen dünya” ile başlayan cümlelere bırakıyor. Ulaşımdan sağlığa, iş dünyasından tıp uygulamalarına kadar bütün alanlar dijitalleşiyor. Böyle bir ortamda akademinin ve akademik eğitiminde etkilenmesi kaçınılmaz bir durumdur. İşte bu nedenle Genç Akademik Platform olarak genç akademisyenlere yönelik online eğitimlerin gerekli olduğuna inanıyoruz. Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimlerinde çalışmalar yapan genç akademisyenlerin ihtiyacı aynı olabileceği gibi farklı da olabilmektedir. Bundan dolayı eğitimler branşlara göre şekillenecek %100 dijital ortamda gerçekleşecektir.
Nasıl Kayıt Olurum?
Eğitimleri ve içeriklerini inceledikten sonra sayfanın aşağısında yer alan "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak yeni sekmede açılan form aracılığıyla seçeceğiniz eğitime kayıt olabilirsiniz.
Eğitimler Nasıl Gerçekleşecek?
Eğitimler GoToWebinar üzerinden gerçekleşecektir. GoToWebinar, internet üzerinden sesli ve görüntülü eğitim, toplantı ve sunumlar yapabilme imkanı sağlayan bir dijital bir platformdur. Hiçbir yazılım indirmenize ve kurmanıza gerek kalmaksızın, Web tarayıcınızı kullanarak veya mobil uygulama üzerinden eş zamanlı ve canlı sunumlara internet üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Tarafımızdan size ulaştırılacak olan katılım kodunu kullanarak veya katılım linkini tıklayarak eğitime dahil olabileceksiniz.
Eğitimler Ne Zaman Gerçekleşecek?
Eğitimler yeterince kayıt alındıktan sonra tarihlendirilecektir. Eğitimin tarihi ve katılım kodu/linki ilgili eğitime kayıt olanlara gönderilecektir.

Eğitim Takvimi

  • Gelecek Eğitimler

    Eylül ayı takvimi buraya eklenecektir.