Online Akademik İşbirliği Buluşmaları

Young Academia olarak Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri şeklinde 3 ana başlıkta gerçekleştireceğimiz "Online Akademik İşbirliği Buluşmaları" projemizi sizlerle paylaşıyoruz.


Her ana bilim dalında gerçekleştirilecek olan buluşmalarımız hem kendi bölümünüzden hem de farklı bölümlerdeki meslektaşlarınız ile tanışmanıza olanak sağlayacaktır.

Buluşmalarda gerçekleştirilen çalışma ve fikir alış verişlerinin sonucunda Akademik İşbirliği Buluşmaları'nın 2. aşaması olan çalıştay konularımız belirlenecektir. Sizlerden gelen konu ve çalışma alanı isteklerine bağlı olarak gerçekleştireceğimiz çalıştaylarımızda, yakın veya aynı konularda çalışma yapmak isteyen genç akademisyenleri bir araya getirerek ilgili alanda bir akademisyen rehberliğinde yeni fikir ve verilerin üretilmesini hedefliyoruz.

Sizlerin de aktif olarak fikirlerinizi sunmanıza olanak sağlayacak olan çalıştaylar sonrasında Akademik İşbirliği Buluşmaları'nın 3. ve son aşaması olan proje aşamasında ilk 2 aşamada üzerinde konuşulan fikirlerin projelendirilmesi kısmı hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. En beğenilen fikirlerin projelendirilmesi kısmında Genç Akademisyenler ekibi olarak bizler de sizlere yardımcı olacağız.

Programa kayıt olmak için tıklayınız.

Programımız Gold Üyelerimize özel olup, linkler sadece üyeler ile paylaşılacaktır. Gold üye olmak için formumuzu doldurabilirsiniz.Detaylar için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz

Üye Ol